ثبت ورود

Login

نام كاربري
رمز عبور
ياداوري
بازيابي رمز عبور!
بازيابي نام كاربري!

ثبت

فيلدهاي ضروري *
نام
نام كاربري
رمز عبور
Verify password
ايميل
Verify email

لیست مربیان مورد تایید رشته ورزشی بادی بیوتی بلی ایروبیک

بادی بیوتی بلی ایروبیک


 

بیوگرافی استاد سید داود حسینی ری

 

تخصص در فرم دهی و زیبایی عضلات بدن و شکم

 

سید داود حسینی ری نزدیک به 9 سال است با ابداع روشی نوین در رابطه با سلامت و کم کردن وزن و تناسب اندام و فرم دهی عضلات شکم باب تازه ای را پیش روی کسانی قرار داده که دوست دارند از اندام متناسبی به خصوص در ناحیه شکم برخوردار باشند. در این سیستم طی دوره های 1 تا 4 ماهه با آموزش و تمرینات تخصصی، هنرجویان پس از مدتی از اندامی شکیل و متناسب بهره مند می گردند.

 

استاد حسینی در رابطه با فعالیت و بازدهی این رشته نوین می گوید: ((در راستای بادی بیوتی بلی ایروبیک رشته ابداعی بنده، رشته جدید در ایران و جهان است. از آنجا که تاکنون سابقه ای در این مورد وجود نداشته، در طی این مدت به طور آزمایشی فعالیت خود را آغاز کردم که خوشبختانه نتایج مطلوبی حاصل شد و اینک بعد از 9 سال با بسط و گسترش آن سلامت و زیبایی اندام افراد را تضمین کرده و در خدمت مردم می باشد. در این مدت تعداد زیادی از اقشار مختلف در کلاس های ایشان حضور یافتند که در بین آن ها افراد معمولی، ورزشکاران و حتی پزشکان رشته های مختلف و مربیان رشته های ورزشی دیگر نیز حضور داشته اند که همگی از فعالیت در این رشته که نتایج مطلوبی برایشان در برداشته اظهار رضایت و خرسندی کرده اند)).

 

مربیان و حتی ورزشکارانی از رشته های فوتبال، کشتی، بوکس، ورزش های رزمی، بدنسازی، ایروبیک، آمادگی جسمانی و همگانی و... با آگاهی از نتایج خوبی که این کلاس برای سایرین داشته، با حضور در کلاس های فوق، ضمن اینکه با داشتن وزن های اضافی، از شکم و اندام موزونی برخوردار شده اند، آموزش های لازم جهت کار با شاگردان خود برای بدنسازی در رشته های مربوطه را نیز فرا گرفتند.

 

رشته ورزشی بادی بیوتی بلی ایروبیک در سال 1384 به نام فرم دهی و زیبایی عضلات بدن و شکم پهلو با مجوز رسمی از سازمان ملی جوانان جمهوری اسلامی ایران دارای اعتبارنامه به شماره (2057/6789/م) سید داود حسینی ری صاحب تز این رشته گردید و در سال  2008 در کشورهای ترکیه (اروپا)، استرالیا (اقیانوسیه)، کانادا (آمریکای شمالی)، قبرس، آذربایجان (آسیا)، مصر (آفریقا)، برزیل (آمریکای شمالی)، ارمنستان، آفریقا، آمریکای شمالی، آمریکای جنوبی در سازمان ورزش استرالیا، مجمع ورزش آزاد جهان کمیته ملی المپیک ترکیه و در سازمان واسکو نیز ثبت گردید. در گذشته رشته ورزشی بادی بیوتی بلی ایروبیک در سراسر کشور با نام های گوناگونی از جمله تخصص در فرم دهی و زیبایی عضلات بدن و شکم، کلاس کاهش وزن، کلاس چربی سوزی، کلاس موضعی، کلاس لاغری (چاق و لاغری)، کمپ شکم پهلو و... فعالیت داشته است.

 

استاد حسینی انگیزه خود را در ابداع این رشته به عنوان یک استاد، مراجعه افرادی می داند که برای ثبت نام در باشگاه به آن ها مراجعه کرده ولی بیش از فراگیری تمرین بیشتر به فکر کم کردن وزن، برخورداری از اندامی مناسب و به خصوص سلامتی بدن و رهایی از کمردرد، زانودرد، دیابت، فشار خون، گودی کمر، داشتن کلسترول زیاد و افزایش تقویت عضلات پشت گردن انعطاف لیگامان ها و تقویت عضلات مختلف بدن بودند. ایشان برای پاسخگویی به نیازهای این گونه افراد، به فکر راه چاره بوده که در نهایت پس از بررسی های بسیار بر روی حرکات مختلف ورزشی و به خصوص الهام گرفتن از حرکات حیوانات مختلف، رشته فوق که ناشی از همین حرکات بوده است را در سال 1384 ابداع کرده و در کشورهای مختلف جهان که خوشبختانه به خوبی نتیجه داده و از آن کاملا استقبال شد.

 

طول مدت دوره های آموزشی بادی بیوتی بلی ایروبیک:

 

برای افرادی که فقط در نظر دارند وزن خود را کم کرده و وزن آن ها به حد نرمال برسد و از برآمدگی شکم رها شوند، دوره یک ماهه کفایت می کند، اما کسانی که قصد دارند به طور تخصصی کار کنند و به شکم خود فرم دهند، حد اقل 3 ماه یا 4 ماه الزامی است. برای گذراندن دوره آموزشی و تخصصی 150 حرکت که از حرکات مختلف حیوانات نشأت و الهام گرفته و اسامی خاص خود همان حیوانات بر روی آن ها گذارده شده و آموزش داده می شود. این 150 حرکت به 3 بخش C و B و A تقسیم شده است که با گذراندن این دوره ها و موفقیت در آزمون ها به فدراسیون مربوطه جهت دوره های مربیگری معرفی خواهند شد. در این رابطه اولین دوره کارگاه مربیگری درجه C ویژه آقایان و بانوان در سال 1392 زیر نظر فدراسیون ورزش های همگانی و انجمن آمادگی جسمانی برگزار گردید.

 

نحوه آموزش و چگونگی کاهش وزن و حصل نتایج در این دوره ها:

 

برای آگاهی از نتایج تمرینات و آموزش های داده شده، پس از حضور در کلاس و رعایت برنامه غذایی خاص و انجام تمرینات و آموزش های داده شده در کلاس در کمتر از 1 ماه مجددا اندازه گیری و وزن گرفته و ضمن مقایسه با اندازه و وزن قبلی نتایج حضور در کلاس مقدار و وزن کاسته شده و میزان کم شدن برآمدگی شکم مشخص می شود و پس از آن در صورت نیاز به تمرینات ادامه داده می شود. با توجه به اینکه این ورزش با سلامتی و زیبایی این اندام افراد مرتبط می باشد و هزینه چندانی هم برای علاقه مندان در بر نداشته و به خصوص اینکه در کمترین زمان بهترین نتیجه حاصل گردیده، این روش با استقبال خوبی از سوی علاقه مندان و مراجعه کنندگان مواجه شده است. از طرفی جامعه ما در حال حاضر برای کسب سلامتی و دستیابی به نشاط و شادابی بدن نیاز به چنین ورزشی دارد، از این رو ایشان بر آن شده است تا این ورزش و روش نوین را در سراسر کشور و خارج از ایران بسط و گسترش دهد.

......................................................

 

نکته : هیچ یک از مربیان رشته ورزشی بادی بیوتی بلی ایروبیک و نمایندگان صلاحیت برگزاری کلاس های خصوصی را تحت عنوان آموزش مربیگری این رشته نداشته و در صورت مشاهده تخلف با شخص خاطی برخورد جدی صورت خواهد گرفت.

لیست افراد مورد تایید رشته ورزشی بادی بیوتی بلی ایروبیک ( فرم دهی و زیبایی عضلات بدن ، شکم و پهلو)

اخرين خبرها

Prev Next

اطلاعیه مهم برای کلیه اعضای انجمن

طیق این اطلاعیه تمامی اعضای انجمن بین المللی هوازی و بدنسازی ایرانیان و رشته ورزشی بادی بیوتی بلی ای...

Read more

جلسه اعضای رشته بادی بیوتی بلی ایروبیک

ضمن عرض تبریک به مناسبت ولادت با سعادت حضرت علی علیه السلام و روز پدر بدین منظور جلسه ای در روز سه ش...

Read more

اسامی دریافت کنندگان لوح سپاس به مناسبت …

  یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبرالیل و النهار یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال حل...

Read more

اصلاحیه مسابقات سراسری دراز و نشست در اس…

 اصلاحیه مسابقات سراسری دراز و نشست در استان تهران     فدراسیون ورزش...

Read more

رئیس رشته بادی بیوتی بلی ایروبیک کشور در…

رئیس رشته بادی بیوتی بلی ایروبیک کشور در اولین کارگاه آموزشی این رشته در اصفهان گفت: برای اولین بار ...

Read more

نتایج آزمون کارگاه درجه C (بانوان)

نتایج آزمون کارگاه درجه C (بانوان)   مشاهده لیست پذیرفته شدگان آزمون کارگاه درجه c بانوان در تاریخ...

Read more

نتایج آزمون کارگاه درجه C (آقایان)

نتایج آزمون کارگاه درجه c آقایان مشاهده لیست پذیرفته شدگان آزمون کارگاه درجه c آقایان در تاریخ 9 تا...

Read more

معرفی رشته بادی بیوتی بلی ایروبیک

Body Beauty Belly Aerobic رشته ورزشی فرم دهی و زیبایی عضلات بدن و شکم .............................

Read more

نتایج آزمون کارگاه درجه C (آقایان)

نتایج آزمون کارگاه درجه C آقایان مشاهده لیست پذیرفته شدگان آزمون کارگاه درجه c آقایان در تاریخ 9 تا...

Read more

نتایج آزمون کارگاه درجه C (بانوان)

 نتایج آزمون کارگاه درجه C (بانوان) مشاهده لیست پذیرفته شدگان آزمون کارگاه درجه c بانوان در تاریخ 2...

Read more

ثبت نام دوره های جدید

    ثبت نام دوره های کارگاه مربیگری رشته ورزشی بادی بیوتی بلی ایروبیک درجه B برای پدیرفته شدگان آزمو...

Read more

ثبت اطلاعات در بانک اطلاعات ورزشی

 بانک اطلاعات ورزشی گروه ایرانیان تاسیس شد. جهت مشاهده اطلاعات درج شده و یا درج اطلاعات حدید به وب ...

Read more

خبرنامه

براي دريافت اخرين تغييرات ايميل خود را وارد كنيد

تماس با ما

  • تلفن : 77244879 - 021
  • ریاست و بنیانگذار : 1444372 0912
  • پست الکترونیک : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • صندوق پستی : تهران - 119-16875 به نام رشته ورزشی بادی بیوتی بلی ایروبیک

پنل کاربری

  •  ثبت نام
  • ورود
شما اینجا هستید: Home مربیان معتبر